mistyczka_czy_oszustka_max

Mistyczka czy oszustka?
 Prawda o Marcie Robin

-15%
Oszczędzasz: 5,25 zł
Cena:
35,00 zł
29,75 zł
Darmowa dostawa od 149 zł
Nie dotyczy: Strefy katechety, Strefy edukacji, strefy Dla parafii oraz płatności za pobraniem
Zamów teraz, a wyślemy jeszcze dziś
Dotyczy płatności on-line lub za pobraniem
30 dniowy termin zwrotu
Dotyczy osób indywidualnych
  • 9788381445399-19
  • 9788381445399-26
  • 9788381445399-44

Ponad 50 lat żyła tylko Komunią św., nie przyjmując innych pokarmów. Obdarzona m.in. darem stygmatów w każdy piątek współuczestniczyła zarówno duchowo, jak i cieleśnie w męce i śmierci Jezusa na krzyżu. Czcigodna Sługa Boża Marta Robin, uznawana za jedną z największych mistyczek, została nieoczekiwanie oskarżona o oszustwo i plagiat. Kiedy zarzuty postawione przez nieżyjącego już karmelitę o. Conrada De Meestera, eksperta w jej procesie beatyfikacyjnym, zostały opublikowane w 2020 roku, ks. Pierre Vignon postanowił zabrać głos w tej sprawie. Na podstawie zgromadzonych w ciągu 40 lat dokumentów oraz wiedzy z zakresu teologii mistycznej, a także faktów i świadectw członków rodziny oraz osób, które zetknęły się z Martą Robin, zdecydowanie staje w jej obronie.

 

Odbiorcy książki: 

– Osoby wierzące pragnące wzbogacić swoją wiedzę na temat wyjątkowego powołania Marty Robin, przybliżyć się do tajemnicy męki Pańskiej, cierpienia, Eucharystii.

– Osoby poszukujące wyjaśnienia kontrowersji wokół Marty Robin po publikacji raportu o. C. De Meestera w kontekście toczącego się jej procesu beatyfikacyjnego. 

 

Dlaczego warto przeczytać tę książkę?

 – Książka jest zapisem rzetelnego i pełnego zaangażowania poszukiwania prawdy o Marcie Robin, postaci w Polsce wciąż mało znanej, z którego wyłania się obraz francuskiej tercjarki jako autentycznej katolickiej mistyczki, osoby pełnej prostoty, dojrzałości, odwagi w znoszeniu cierpień oraz miłości do Boga i ludzi. Autor dzieli się z czytelnikiem wiedzą o faktach często niedostępnych opinii publicznej.

6497