PIRACI_maxi2

Piraci. Przygoda, abordaż i wyspy skarbów

Cena:
39,90 zł
33,92 zł
W związku z trwającym sezonem podręcznikowym czas realizacji zamówienia może się wydłużyć. Jeżeli zamawiasz większą liczbę książek, czas wysyłki całego zamówienia jest uzależniony od dostępności wszystkich książek. Dokładamy wszelkich starań, by możliwie szybko wysłać Twoją przesyłkę. Dziękujemy za wyrozumiałość.
  • piraci-1b4
  • piraci-2b5
  • piraci-3b1
  • piraci-4b6

Niezwykła opowieść o awanturniczym życiu i przygodach piratów!Książka ta wprowadza nas w pełen przygód świat piratów, a piękne ilustracje pobudzają wyobraźnię i sprawiają, że czujemy się tak, jakbyśmy sami byli częścią załogi pirackiego okrętu. Czy wiesz, w jaki sposób piraci atakowali statki? Jakie zwyczaje panowały na okręcie pirackim i jak piraci traktowali pojmanych więźniów? Czy znasz najsławniejszych piratów i czy wiesz czym różnił się korsarz od pirata? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz na stronach tej wciągającej i pobudzającej fantazję opowieści. Awanturnicze życie piratów, ich nieustraszony charakter oraz legendarne ukryte skarby do dziś fascynują i budzą ciekawość, którą bez wątpienia pomoże zaspokoić ta pełna pasji książka.

Odbiorcy:
–  dzieci w wieku szkolnym i rodzice.Dlaczego warto przeczytać tę książkę?
–  książka to nie tylko ciekawa opowieść o awanturniczym życiu i przygodach piratów, ale również bogate źródło wiedzy na temat rodzajów okrętów, żagli, węzłów żeglarskich, broni czy nawigacji.
–  wszelkie opisy, np. rodzajów okrętów czy węzłów, wzbogacone są dokładnymi ilustracjami.
–  w książce znajdziemy galerię najsłynniejszych piratów
– opisom postaci towarzyszą piękne, realistyczne portrety.
–  znajdziemy w niej wiele interesujących faktów.

Przepięknie wydana książka w twardej okładce, posiadającej lakierowane napisy i niektóre elementy. Natomiast wewnątrz książki znajdują się piękne ilustracje oraz opisy, którymi będzie zachwycony każdy fan piratów i nie tylko! Idealna na prezent. Polecamy! (Bimbi.pl)

2309