PIRACI_maxi2

Piraci. Przygoda, abordaż i wyspy skarbów

Cena:
39,90 zł
11,00 zł
Zamów teraz, a wyślemy jeszcze dziś*
*Przy sposobie płatności należy wybrać płatność online lub za pobraniem
  • piraci-1b4
  • piraci-2b5
  • piraci-3b1
  • piraci-4b6

Niezwykła opowieść o awanturniczym życiu i przygodach piratów!Książka ta wprowadza nas w pełen przygód świat piratów, a piękne ilustracje pobudzają wyobraźnię i sprawiają, że czujemy się tak, jakbyśmy sami byli częścią załogi pirackiego okrętu. Czy wiesz, w jaki sposób piraci atakowali statki? Jakie zwyczaje panowały na okręcie pirackim i jak piraci traktowali pojmanych więźniów? ...więcej

Niezwykła opowieść o awanturniczym życiu i przygodach piratów!Książka ta wprowadza nas w pełen przygód świat piratów, a piękne ilustracje pobudzają wyobraźnię i sprawiają, że czujemy się tak, jakbyśmy sami byli częścią załogi pirackiego okrętu. Czy wiesz, w jaki sposób piraci atakowali statki? Jakie zwyczaje panowały na okręcie pirackim i jak piraci traktowali pojmanych więźniów? Czy znasz najsławniejszych piratów i czy wiesz czym różnił się korsarz od pirata? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz na stronach tej wciągającej i pobudzającej fantazję opowieści. Awanturnicze życie piratów, ich nieustraszony charakter oraz legendarne ukryte skarby do dziś fascynują i budzą ciekawość, którą bez wątpienia pomoże zaspokoić ta pełna pasji książka.

Odbiorcy:
–  dzieci w wieku szkolnym i rodzice.Dlaczego warto przeczytać tę książkę?
–  książka to nie tylko ciekawa opowieść o awanturniczym życiu i przygodach piratów, ale również bogate źródło wiedzy na temat rodzajów okrętów, żagli, węzłów żeglarskich, broni czy nawigacji.
–  wszelkie opisy, np. rodzajów okrętów czy węzłów, wzbogacone są dokładnymi ilustracjami.
–  w książce znajdziemy galerię najsłynniejszych piratów
– opisom postaci towarzyszą piękne, realistyczne portrety.
–  znajdziemy w niej wiele interesujących faktów.

Przepięknie wydana książka w twardej okładce, posiadającej lakierowane napisy i niektóre elementy. Natomiast wewnątrz książki znajdują się piękne ilustracje oraz opisy, którymi będzie zachwycony każdy fan piratów i nie tylko! Idealna na prezent. Polecamy! (Bimbi.pl)

mniej
2309