Historie na 4 kółkach MAX

Historie na czterech kółkach. Miasteczko 3D

-60%
Oszczędzasz: 8,40 zł
Cena:
14,00 zł
5,60 zł
Darmowa dostawa od 149zł
Nie dotyczy: Strefy katechety, Strefy edukacji, strefy Dla parafii oraz płatności za pobraniem
Zamów teraz, a wyślemy najpóźniej jutro
Dotyczy płatności on-line lub za pobraniem
  • 978-83-8144-162-9-12
  • 978-83-8144-162-9-29
  • 978-83-8144-162-9-33
Zajrzyj do książki Zajrzyj do książki

Dzieci uwielbiają tworzyć modele 3D! Mogą nie tylko świetnie bawić się podczas wycinania, składania i klejenia rozmaitych projektów, ale także cieszyć się nimi przez wiele kolejnych dni. Nożyczki i klej do papieru wystarczą, by stworzyć pełne życia miasteczko, w którym może się wiele wydarzyć.

Ta pełna kolorowych wycinanek książka zawiera takie właśnie pomysły na twórczą zabawę. Proste do wykonania modele budynków, pojazdów, postaci, zwierząt i wszelkich dodatków to doskonała propozycja na ciekawe spędzenie czasu, a jednocześnie znakomite ćwiczenie dla małych rączek i dziecięcej wyobraźni.

Mali czytelnicy, który znają policjanta Tomka, maszynistę Filipa, kierowcę Piotrka i ich przyjaciół, będą zachwyceni, mogąc bawić się z ulubionymi bohaterami książeczek z serii „Historie na 4 kółkach”.

Dzieci w wieku przedszkolnym mogą tworzyć modele samodzielnie lub zaprosić do zabawy dorosłych.

Recenzja książki "Historie na 4 kółkach. Miasteczko 3D"

"... Zabawa zaczyna się po złożeniu modeli. To właśnie wtedy zaczynają się scenki, aranżacje. Rozgrywają się dramaty i radosne zakończenia, a to, jak potoczy się historia zależy od dziecięcej wyobraźni. W Historii na 4 kółkach znajdziemy różne modele samochodów i budynki (straż pożarna, komisariat policji i inne).
Kreatywność i prostota. To doskonały duet. Te dwie wartości łączą się ze sobą w książce. Do wykonania modeli potrzebujemy tylko nożyczek i kleju, albo taśmy dwustronnej. Dobra zabawa murowana, nie tylko przy tworzeniu modeli, ale również przy późniejszym odgrywaniu scenek...".

Przeczytaj więcej na:

 monikapawelec.pl

Zobacz podobne książki

5200