lourdes_ziemia_uzdrowien_max

Lourdes. Ziemia uzdrowień

-50%
Oszczędzasz: 14,00 zł
Cena: 
28,00 zł
14,00 zł
Najniższa cena z 30 dni: 14.00 zł
Darmowa dostawa od 99 zł
Nie dotyczy: Strefy katechety, Strefy edukacji, strefy Dla parafii oraz płatności za pobraniem
Zamów teraz, a wyślemy najpóźniej jutro
Dotyczy płatności on-line lub za pobraniem
30 dniowy termin zwrotu
Dotyczy osób indywidualnych
  • 978-83-8144-244-2-1
  • 978-83-8144-244-2-2
  • 978-83-8144-244-2-3
Zajrzyj do książki Zajrzyj do książki

Doktor Patrick Theillier przez dwanaście lat pracował w Biurze Medycznym przy Sanktuarium Matki Bożej w Lourdes (francuskie Pireneje). W tym czasie u przybywających tam z całego świata pielgrzymów regularnie stwierdzał nagłe uzdrowienia z ciężkich chorób.

Oczywiście nie wszystkie uzdrowienia z Lourdes zostały ogłoszone cudami. Kościół jest bowiem w owej materii wyjątkowo ostrożny i uznał ich 67 po wyjątkowo starannej weryfikacji medycznej. Niemniej, wielu innym uzdrowieniom można przypisać „cudowną naturę”, również dlatego, że łączą się z wewnętrzną przemianą osób, które nieoczekiwanie odzyskały zdrowie.

Na podstawie licznych świadectw dotyczących nadzwyczajnych uleczeń duszy i ciała – tych najnowszych oraz zgromadzonych w archiwum Biura Medycznego – autor relacjonuje najpiękniejsze, najbardziej wstrząsające uzdrowienia, które dokonały się za przyczyną Matki Bożej na przestrzeni 160 lat od objawień, które miała Bernadeta Soubirous w 1858 r.

Patrick Theillier

Lekarz z kilkudziesięcioletnim stażem, członek Międzynarodowego Komitetu Medycznego w Lourdes (CMIL), w latach 1998–2009 stał na czele Biura Medycznego działającego przy sanktuarium. Badacz uzdrowień, gorliwy katolik, autor książek tłumaczonych na wiele języków. W polskim przekładzie ukazały się m.in. Porozmawiajmy o cudach – Lourdes (Warszawa 2003) oraz bestseller Za progiem śmierci. O tych, co widzieli zaświaty (Kraków 2017).

Recenzja "Lourdes. Ziemia uzdrowień"

"... Czytanie tej książki na każdym etapie sprawiało mi wiele radości.
Mogłam być nie tylko świadkiem niezwykłych i nieznanych mi do tej pory historii uzdrowień bohaterów, ale na moment znaleźć się w tych miejscach, o których jedynie znam jedynie z przekazów medialnych.
Dodatkowym atutem tej publikacji są sprawdzone i zastosowane przez autora źródła bibliograficzne.
Dzięki przeczytaniu tej książki można pozwolić sobie na wyciągnięcie wielu wniosków i analiz dotyczących mocy uzdrowień..." - recenzja Anny

Zobacz podobne książki

5299