My, strażnicy planety max

My, strażnicy planety

Cena:
26,00 zł
16,00 zł
Zamów teraz, a wyślemy najpóźniej jutro
Dotyczy płatności on-line lub za pobraniem
  • 978-83-8144-275-6-1
  • 978-83-8144-275-6-2
  • 978-83-8144-275-6-3
Fragment książki Fragment książki

My, strażnicy planety

Ziemi grozi niebezpieczeństwo! Pora się mu przeciwstawić. Czy podejmiesz to wyzwanie?
Ratowanie planety to trudne zadanie, ale istnieją setki codziennych sposobów, by uczynić Ziemię lepszym miejscem dla wszystkich – czystym, bezpiecznym i zrównoważonym ekologicznie.
Wszelkie niezbędne informacje, jak zostać ekobohaterem, znajdziemy w tej wyjątkowej książce, która pełna jest faktów, zadań, pomysłów i wskazówek dla przyszłych Strażników Planety. Napisana została specjalnie dla młodych czytelników w wieku szkolnym, by odpowiedzieć na rosnące zapotrzebowanie na edukację ekologiczną dzieci i młodzieży. Jest tu mowa o gospodarstwie domowym, energii elektrycznej, żywności, wodzie, a także o środowisku naturalnym – morzach i oceanach, lasach i dzikich zwierzętach. Przystępny język, wiele odniesień do otaczających młodego człowieka zagadnień oraz lekka, wciągająca narracja sprawiają, że książkę czyta się naprawdę szybko i przyjemnie. Polecamy ją każdemu, kto chce mieć pewność, że młody czytelnik zrozumie, dlaczego kwestia ochrony środowiska jest obecnie kluczowa dla naszego życia, oraz po prostu wszystkim – niezależnie od wieku – którym dobro Ziemi leży na sercu.

Recenzja My, strażnicy planety

"...Książka rzeczowo i sugestywnie przedstawia problemy naszej planety oraz sposoby na ich zredukowanie. Warto przeczytać ją świadomie i podejść do sprawy na poważnie, bo każdy, nawet najmniejszy ruch z naszej strony liczy się w ogólnej wale o lepszą planetę.
Zostań ekobohaterem i zaraź tym swoich znajomych. Naprawdę niewiele trzeba, żeby Ziemia odetchnęła z ulgą. Godna uwagi, pięknie wydana książka o ekologii i świadomym życiu. Warto przeczytać."  Przeczytaj więcej: ksiazkiweterze.pl

 

 Patronat medialny: TVP ABC, Świerszczyk, Tatrzański Park Narodowy, Miasto dzieci.

 TVP ABC logo logoswiersz outline.nowe  Logotypy TPN  

logo Miasto Dzieci

5254