Materiały pomocnicze do zdalnej nauki religii

Udostępniamy wybrane materiały, które pomogą katechetom w przeprowadzeniu zdalnej lekcji religii. Materiały pochodzą z naszych podręczników, zeszytów ćwiczeń i pomocy dydaktycznych.

Kliknij w baner z oznaczeniem klasy, do której szukasz pomocy. W środku znajdziesz przygotowane materiały, które możesz otworzyć i pobrać na swój komputer. Prześlij je do swoich uczniów - będą mogli z nimi pracować. Strony z zeszytów ćwiczeń można uzupełniać na komputerze i zapisywać.

Zaglądaj tutaj - ciągle aktualizujemy materiały dla katechetów.

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o aktualnościach, nowych pomocach katechetycznych?
Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wydawnictwo JEDNOŚĆ, kościelna osoba prawna, powołana Dekretem biskupa kieleckiego nr OG-2/90, 25-013 Kielce, ul. Jana Pawła II nr 4, NIP 657-001-14-69, jednosc@jednosc.com.pl, tel.: 41 349 50 00, w celu otrzymywania informacji marketingowych dostosowanych do moich preferencji na podstawie analizy informacji o zakupach, działaniach w kanałach sprzedaży Wydawnictwa JEDNOŚĆ (np. IP komputera, pliki cookie, preferowane sposoby zakupu), danych socjodemograficznych (np. płeć, wiek, miejsce zamieszkania) przy użyciu dostępnych środków komunikacji. Chcę otrzymywać od Wydawnictwa JEDNOŚĆ informacje marketingowe, jestem świadomy tego, iż w każdej chwili mogę wycofać zgodę.

Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo JEDNOŚĆ. W polityce prywatności informujemy o celu; okresie; podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych; o prawach, jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą; podmiotach, którym administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.

PRZEDSZKOLE

SZKOŁA PODSTAWOWA

LICEUM I TECHNIKUM