rodzinny_czas_laski_max

Rodzinny czas łaski. Modlitewnik

Cena:
8,00 zł
6,80 zł
Zamów teraz, a wyślemy już jutro*
*Przy sposobie płatności należy wybrać płatność online lub za pobraniem

„Rodzinny czas łaski” – modlitewnik użyteczny i pomocny dla każdego, komu zależy na żywym, autentycznym kontakcie z Panem Bogiem. Zamieściliśmy w nim wiele tekstów do wykorzystania w najróżniejszych życiowych okolicznościach: modlitwy do Ducha Świętego, Matki Bożej i św. Józefa, rachunek sumienia, rozważania różańcowe i Drogi krzyżowej, modlitwy na konkretne pory dnia, modlitwy w różnych ...więcej

„Rodzinny czas łaski” – modlitewnik użyteczny i pomocny dla każdego, komu zależy na żywym, autentycznym kontakcie z Panem Bogiem. Zamieściliśmy w nim wiele tekstów do wykorzystania w najróżniejszych życiowych okolicznościach: modlitwy do Ducha Świętego, Matki Bożej i św. Józefa, rachunek sumienia, rozważania różańcowe i Drogi krzyżowej, modlitwy na konkretne pory dnia, modlitwy w różnych potrzebach. Oprócz modlitw w publikacji znajduje się wybór najważniejszych prawd wiary oraz fragmenty Pisma Świętego pomocne w różnych okolicznościach życia.

 

Odbiorcy

– starający się o autentyczną relację z Panem Bogiem

– osoby w różnym wieku – dążące do pogłębienie wiary

– pragnący ożywić swoje życie wewnętrzne

 

Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę

„Spotkanie z Jezusem wyraża się przez dziękczynienie, uwielbienie, adorację, kontemplację, słuchanie, żarliwość uczuć, aż po prawdziwe «urzeczenie» serca. Ma to zatem być modlitwa głęboka, która jednak nie przeszkadza uczestniczyć w sprawach doczesnych” – uczy nas św. Jan Paweł II. Jeśli zależy Ci na osobistym spotkaniu z Panem Bogiem, sięgnij po ten modlitewnik. Znajdziesz w nim wiele okazji do nawiązania  autentycznej relacji z Trójcą Świętą.

Modlitewnik opatrzony jest Imprimatur kieleckiej kurii.

 

mniej

Podobne produkty

4548