Szanowni Państwo,

Informujemy, że w roku szkolnym 2018/2019 podręcznikiem obowiązującym w klasie VIII szkoły podstawowej będzie dotychczasowy podręcznik dla klasy II gimnazjum.

W związku z funkcjonowaniem we wskazanym roku szkolnym klasy III gimnazjum, podręczniki do tych klas pozostają bez zmian.

W skład pakietu wchodzą podręcznik i przewodnik metodyczny. Formularza nie wolno zmieniać. Usuwać ani dodawać tytułów. Formularz zamówienia na „Bezpłatne pakiety startowe" nie jest formularzem zamówień książek dla uczniów. Ilość uczniów jest jedynie informacją do danych statystycznych.

Z dniem 15 października 2018 zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń na pakiety startowe.

Zamówienia przesłane po tym czasie realizowane będą od 6 maja 2019 r.

Uzupełniony formularz z pieczątką szkoły lub parafii prosimy wysłać wyłącznie pocztą elektroniczną (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Potwierdzeniem złożenia formularza jest otrzymanie wiadomości od Wydawnictwa Jedność wysłanej automatycznie na adres mailowy, z którego wysłano zamówienie. Prosimy o sprawdzenie skrzynki pocztowej.

Regulamin składania zamówień na "Bezpłatne pakiety startowe"