poznac_odgadnac_mowe_ciała_twarzy_max

Poznać i odgadnąć mowę ciała i twarzyPrzewodnik

Cena:
29,00 zł
24,65 zł
W związku z trwającym sezonem podręcznikowym czas realizacji zamówienia może się wydłużyć. Jeżeli zamawiasz większą liczbę książek, czas wysyłki całego zamówienia jest uzależniony od dostępności wszystkich książek. Dokładamy wszelkich starań, by możliwie szybko wysłać Twoją przesyłkę. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Nasze ciało „przemawia”, wysyłając nieustanne sygnały za sprawą mimiki, gestów i zachowań. Człowiek często jest tak bardzo skupiony na słowach, że zapomina, iż również jego ruchy, wyraz twarzy, całe jego ciało, posługują się swoim specyficznym językiem, tyleż nieświadomym, co niezwykle wymownym, bo ujawniającym stan jego ducha. Łagodne, uprzejme słowo może być wypowiedziane z surowym i zimnym spojrzeniem, w postawie ciała świadczącej o zamknięciu i wycofaniu. Gdzie zatem leży prawda? W wypowiadanych słowach, czy w mowie ciała? Bez cienia wątpliwości ciało nie kłamie i odsłania nam samym oraz innym ludziom nasze prawdziwe uczucia i zamiary.

Odbiorcy:

- osoby, które pragną poznać mowę twarzy i ciała

- wszyscy, którzy chcą komunikować się z innymi w sposób bardziej efektywny i autentyczny

Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę?

- zawiera wszelkie informacje dotyczące komunikacji niewerbalnej

- podana wiedza pozwoli nam porozumiewać się w sposób prawdziwszy i skuteczniejszy

- w przewodniku znajduje się wiele pogłębionych zagadnień dotyczących między innymi ekspresji mimicznych wyrażających stany emocjonalne, analizy spojrzenia i powiązania między ruchami gałek ocznych i sposobem formułowania myśli, różnych rodzajów uśmiechu i ich znaczenia

- pozwoli nam również ocenić predyspozycje zawodowe w zależności od charakteru

- zawiera też opis różnego rodzaju technik relaksacyjnych

- oraz nowe przykłady dotyczące języka gestów, pozycje w czasie snu i wiele innych wskazań.

Zobacz podobne książki

4074