Ale_kosmos!_maxi8

Ale Kosmos! Wszystko o planetach, gwiazdach i rakietach

Cena:
16,00 zł
13,60 zł
Zamów teraz, a wyślemy jeszcze dziś

Czy Wszechświat można zwiedzić? Jak można go zbadać? Gdzie się kończy? Pytań jest tak wiele, a odpowiedzi wciąż mało i wciąż są niewystarczające. A jednak nawet to, co wiemy, jest nieskończenie fascynujące. Ta pomysłowa książka przedstawia podstawy wiedzy astronomicznej w sposób idealny dla młodego czytelnika, prostym językiem, ciekawie i bez moralizatorstwa, czasem humorystycznie, z ...więcej

Czy Wszechświat można zwiedzić? Jak można go zbadać? Gdzie się kończy? Pytań jest tak wiele, a odpowiedzi wciąż mało i wciąż są niewystarczające. A jednak nawet to, co wiemy, jest nieskończenie fascynujące. Ta pomysłowa książka przedstawia podstawy wiedzy astronomicznej w sposób idealny dla młodego czytelnika, prostym językiem, ciekawie i bez moralizatorstwa, czasem humorystycznie, z towarzyszeniem zabawnych ilustracji. Są tutaj informacje o Układzie Słonecznym, Słońcu, planetach, całej naszej Galaktyce oraz historii i cechach Wszechświata, a także garść faktów i ciekawostek o sondach kosmicznych, rakietach, wyprawach w Kosmos, Międzynarodowej Stacji Kosmicznej i życiu na niej. To naprawdę wciągająca lektura, którą każde dziecko przeczyta z przyjemnością.

Odbiorcy:
– dzieci ciekawe informacji z zakresu astronomii,
– rodzice i opiekunowie chcący zainteresować dziecko fizyką,
– wychowawcy i nauczyciele szukający ciekawej lektury popularnonaukowej z zakresu podstaw astronomii dla swoich uczniów.

Dlaczego warto nabyć tę książkę?
– zawiera podstawy wiedzy astronomicznej podane w przystępny i ciekawy sposób,
– stanowi wciągającą lekturę umożliwiającą łatwe zapamiętanie informacji,
– jest napisana lekko i z dowcipem, co cenią sobie młodzi czytelnicy.

mniej

Podobne produkty

3189