Lekarstwo na wakacyjną nudę
Zamów książki w kategorii Jedność dla dzieci
Odbierz GRATIS: Grę planszową szachy
Dobre uczynki Cecylki Knedelek_okladka midi

Dobre uczynki Cecylki Knedelek

Cena:
24,90 zł
21,16 zł
Zamów teraz, a wyślemy maksymalnie jutro

To już kolejny tom przygód Cecylki. Tym razem urocza bohaterka z niewielkiego Knedelkowa uczy się, że przyjemnie jest pomagać innym. Wszystko zaczyna się od znalezionego podczas wiosennych porządków na strychu pamiętnika Eleonory. Dowiaduje się z niego o tym, jak dziewczynka, która spędzała wakacje u cioci i wujka w Knedelkowie odkryła bardzo ważną rzecz. Dzięki temu posypała się w miasteczku prawdziwa lawina dobrych uczynków. Książeczka o Cecylce powstała w ramach projektu Mały Wolontariat, który uwrażliwia ludzi na otaczający świat zaczynając już od najmłodszych, uczy, że każdy może pomagać, nie trzeba być do tego Supermenem, wystarczy być dziewczynką z niedużego Knedelkowa, która mieszka z gąską Walerką na ulicy Naleśnikowej i uważnie obserwuje świat. Przeczytajcie sami o tych wesołych perypetiach, a kto wie, może i was zainspirują one do włączenia się w akcję małego wolontariatu. Przygody Cecylki i innych mieszkańców zilustrował we wspaniałym, humorystycznym stylu Zenon Wiewiórka. To dzięki niemu historie Joanny Krzyżanek czyta się tak wyśmienicie, że można by je schrupać jak ciasteczko z leśnymi poziomkami.

Ta książka kierowana jest do: – dzieci, które dzięki lekturze tej sympatycznej książki zrozumieją ideę wolontariatu. – rodziców, którzy chcą uwrażliwić dzieci na bezinteresowną pomoc na rzecz innych. Dlaczego warto nabyć tę książkę?– to kolejny tomik przygód znanej i lubianej Cecylki Knedelek.– zaprasza wszystkie dzieci do poznania idei wolontariatu, zachęca je do czynienia dobrych uczynków. – to pełna humoru i mądrych treści opowieść, która powinna znaleźć się na półce każdego dziecka.

Przeczytaj recenzję:

http://www.ksiazka.net.pl http://maluszkoweinspiracje.blogspot.de

http://zabawkarka.blogspot.com www.inna-bajka.kobietnik.pl 

http://www.kiedymamaniespi.pl  

Książka jest częścią programu społecznego „Mały wolontariat”, który uczy dzieci i młodzież wrażliwości społecznej oraz pomagania innym.

Zobacz podobne książki

2302