Dobre uczynki Cecylki Knedelek_okladka midi

Dobre uczynki Cecylki Knedelek

Cena:
24,90 zł
21,16 zł
W związku z trwającym sezonem podręcznikowym czas realizacji zamówienia może się wydłużyć. Jeżeli zamawiasz większą liczbę książek, czas wysyłki całego zamówienia jest uzależniony od dostępności wszystkich książek. Dokładamy wszelkich starań, by możliwie szybko wysłać Twoją przesyłkę. Dziękujemy za wyrozumiałość.

To już kolejny tom przygód Cecylki. Tym razem urocza bohaterka z niewielkiego Knedelkowa uczy się, że przyjemnie jest pomagać innym. Wszystko zaczyna się od znalezionego podczas wiosennych porządków na strychu pamiętnika Eleonory. Dowiaduje się z niego o tym, jak dziewczynka, która spędzała wakacje u cioci i wujka w Knedelkowie odkryła bardzo ważną rzecz. Dzięki temu posypała się w miasteczku prawdziwa lawina dobrych uczynków. Książeczka o Cecylce powstała w ramach projektu Mały Wolontariat, który uwrażliwia ludzi na otaczający świat zaczynając już od najmłodszych, uczy, że każdy może pomagać, nie trzeba być do tego Supermenem, wystarczy być dziewczynką z niedużego Knedelkowa, która mieszka z gąską Walerką na ulicy Naleśnikowej i uważnie obserwuje świat. Przeczytajcie sami o tych wesołych perypetiach, a kto wie, może i was zainspirują one do włączenia się w akcję małego wolontariatu. Przygody Cecylki i innych mieszkańców zilustrował we wspaniałym, humorystycznym stylu Zenon Wiewiórka. To dzięki niemu historie Joanny Krzyżanek czyta się tak wyśmienicie, że można by je schrupać jak ciasteczko z leśnymi poziomkami.

Ta książka kierowana jest do: – dzieci, które dzięki lekturze tej sympatycznej książki zrozumieją ideę wolontariatu. – rodziców, którzy chcą uwrażliwić dzieci na bezinteresowną pomoc na rzecz innych. Dlaczego warto nabyć tę książkę?– to kolejny tomik przygód znanej i lubianej Cecylki Knedelek.– zaprasza wszystkie dzieci do poznania idei wolontariatu, zachęca je do czynienia dobrych uczynków. – to pełna humoru i mądrych treści opowieść, która powinna znaleźć się na półce każdego dziecka.

Przeczytaj recenzję:

http://www.ksiazka.net.pl http://maluszkoweinspiracje.blogspot.de

http://zabawkarka.blogspot.com www.inna-bajka.kobietnik.pl 

http://www.kiedymamaniespi.pl  

Książka jest częścią programu społecznego „Mały wolontariat”, który uczy dzieci i młodzież wrażliwości społecznej oraz pomagania innym.

Zobacz podobne książki

2302