Miło nam poinformować, że Wydawnictwo JEDNOŚĆ dołączyło do akcji Caritas „Tornister pełen uśmiechów”.

Realizowana już od 2009 roku akcja „Tornister pełen uśmiechów” jest jednym z najpiękniejszych działań Caritas w Polsce, które łączy wiele tysięcy ludzi. Celem akcji jest pomoc dzieciom i młodzieży znajdującej się w trudnej sytuacji materialnej w rozpoczęciu roku szkolnego z dobrym tornistrem pełnym przyborów szkolnych! Dzięki wsparciu darczyńców – osób prywatnych i firm zaangażowanych społecznie w zeszłym roku blisko 50 tysięcy dzieci w całej Polsce otrzymało wyprawki szkolne. Do dziś Caritas rozdała ich ponad 200 000, wpływając na życie wielu małych uczniów. Finał tegorocznej akcji odbędzie się na rynku w Zamościu w dniu 27 sierpnia 2017 roku. 

Akcję można wesprzeć wysyłając sms pod hasłem „Tornister” na numer 72052 (2,46 zł z VAT) oraz wpłacając środki na konto Caritas Polska PL 77 1160 2202 0000 0000 3436 4384 z dopiskiem „Tornister”.

Więcej informacji znajduje się na stronie akcji: www.tornister.caritas.pl.

 

Nasz fanpage na Facebooku, największym portalu społecznościowym przekroczył już liczbę 10 000 fanów!

Tyle osób nas polubiło i jest na bieżąco z naszymi informacjami, konursami i nowościami.  Bardzo Wam dziękujemy i... prosimy o więcej. Warto być z nami i brać udział w organizowanych konkursach. Każdego 25go dnia miesiąca wybieramy aktywnego fana. Do wygrania m.in. książki oraz gadżety wydawnictwa. Dołączcie do nas klikając na link www.facebook.co/wydawnictwo.jednosc

Dział Sprzedaży wydawnictwa JEDNOŚĆ zaprasza do współpracy wszystkie biblioteki i szkoły zainteresowane zakupem książek z aktualnej oferty wydawnictwa w cenach hurtowych, czyli o 25% niższych od cen detalicznych. Ponadto przy zamówieniu o wartości powyżej 500 zł udzielamy dodatkowych rabatów ( książki objęte już promocją, nie podlegają dodatkowym rabatom w myśl zasady "promocje nie łączą się"). Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie.

Znamy nominacje do 23. Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego! Decyzją Jury pod przewodnictwem prof. Joanny Papuzińskiej wybrano 10 tytułów. Z ogromną dumą i przyjemnością informujemy, że wśród wielu wartościowych tytułów nominowana została także książka naszego autora pana Zenona Gierały pt. "Tajemnica starej cerkwi"

Już po raz piętnasty redakcja "Magazynu Literackiego KSIĄŻKI" przyznała Nagrody za Książki Roku. Z radością informujemy, że album "Wilno. Dzieje i obraz miasta" został nagrodzony w kategorii 'Esej". Autorom serdecznie gratulujemy, a Kapitule dziękujemy.

Przyznane zostały również nagrody specjalne: WYDAWCA ROKU 2016, WYDARZENIE ROKU 2016, AUDIOBOOK ROKU 2016  oraz CZŁOWIEK ROKU 2016. Więcej o nagrodzonych: http://rynek-ksiazki.pl